26.oktobrī aicinām uz semināru "Rudens depresīvie stāvokļi.Baha ziedi."

Ja katru gadu rudens atnāk ne tikai ar krāsainām lapām, bet arī nogurumu, nomāktību vai nevēlēšanos darboties, tad šis seminārs būs īstais kuru apmeklēt.

 Ko darīt un kā var palīdzēt Baha ziedi gada tumšajā periodā? Enerģijas trūkums, nomāktība, nogurums, sāk pārņemt neadekvāta vainas sajūta, ir grūtības koncentrēties un īstenot plānoto, miega traucējumi. Kuri Baha ziedu līdzekļi palīdz atgūt dzīves prieku, atjaunot enerģijas reserves, pārvarēt melanholiju un paaugstināt koncentrēšanās spējas?  Nāc un izzini sevi un augu sniegtās iespējas!

Mērķauditorija. Ikviens interesents

Piezīmes. Semināra dalībnieki saņems atlaides kuponu eur 5,00 vērtībā, kuru var izmantot konsultācijai pie Baha ziedu terapeita līdz 31.12.2016.

Dalības maksa. eur 15,00. Ja piesakās vismaz 3 no mūsu orrganizētajiem semināriem http://www.fizio.lv/lv/jaunumi/saturs/piedavajam-izglitojosu-seminaru-ciklu/, tad viena semināra dalības maksa eur 12,00.

Piesakies šim vai vairākiem semināriem uzreiz. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeVRCvl0qy7-iODO-UOGYrbKnRT3hMI960ipimEKV6SymV3-g/viewform