"Kā jauniešiem sagatavoties profesionālai sporta slodzei – fiziski un psiholoģiski."-seminārs 28.09.

Šis septembris nāk ar lieliskiem jaunumiem. Turpmāk katra mēneša pēdējā trešdienā plkst 18:00 gaidīsim ciemos uz kādu no mūsu speciālistu sagatavotajiem semināriem, kuros apkopota gan profesionālā pieredze, gan akadēmiskās zināšanas. Dalības maksa vienam semināram - eur 15,00. Piesakoties uzreiz 3 vai vairāk semināriem - cena eur 12,00/par semināru. Ar pārējo semināru saturu var iepazīties šeit http://www.fizio.lv/lv/jaunumi/saturs/piedavajam-izglitojosu-seminaru-ciklu/

Liels gods šo semināru ciklu atklāt ar centra vadītājas, mūsu pieredzējušākās speciālistes, Elitas Salgrāves sagatavoto semināru.

 

28.septembris, trešdiena, plkst 18:00

Kā jauniešiem sagatavoties profesionālai sporta slodzei – fiziski un psiholoģiski.

Lektors. Elita Salgrāve, fizioterapeite, centra vadītāja. Pēdējos gados ikdienā strādā ar profesionāliem sportistiem, kā arī ar jauniešiem, kuri ir ceļā uz profesionālo sportu, arvien vairāk apzinoties personības lomu mērķu sasniegšanā. Veiksmīga sadarbība gan ar sportistiem individuāli, gan Nacionālām izlasēm, gan vadošiem sporta klubiem un skolām. Semināra saturs veidots no ikdienas darbā pieredzētām situācijām, saņemtajiem jautājumiem un novērojumiem konsultācijās, komunikācijā ar treneriem un kolēģiem nozarē.

Saturs. Personības attīstības un sporta psiholoģijas tēma. Kā labāk gatavoties profesionālai karjerai, kā sasniegt augstākos rezultātus, iegūt fizisko un psiholoģisko stabilitāti? Saturiski veidota no fizioterapijas skatījuma – kā organismu sagatavot profesionālai sporta slodzei.

Mērķauditorija. Jaunieši, kurus interesē karjera profesionālajā sportā, viņu vecāki.

Piezīmes. Iekļauti testi personības analīzei.

Dalībnieku skaits – līdz 20.

Piesakies šim vai vairākiem semināriem uzreiz. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeVRCvl0qy7-iODO-UOGYrbKnRT3hMI960ipimEKV6SymV3-g/viewform

"Kā jauniešiem sagatavoties profesionālai sporta slodzei – fiziski un psiholoģiski."-seminārs 28.09. "Kā jauniešiem sagatavoties profesionālai sporta slodzei – fiziski un psiholoģiski."-seminārs 28.09. "Kā jauniešiem sagatavoties profesionālai sporta slodzei – fiziski un psiholoģiski."-seminārs 28.09. "Kā jauniešiem sagatavoties profesionālai sporta slodzei – fiziski un psiholoģiski."-seminārs 28.09. "Kā jauniešiem sagatavoties profesionālai sporta slodzei – fiziski un psiholoģiski."-seminārs 28.09.