Baltijas Fizioterapija aicina uz praktisko semināru “Ķermeņa pašmasāža, izmantojot rulli”

Aizvien vairāk sava brīvā laika sākam veltīt dažādām fiziskām aktivitātēm, kas ir ļoti pozitīvi, taču vai mēs zinām, kā pašiem savu ķermeni visefektīvāk sagatavot tām un kā tam palīdzēt ātrāk atjaunoties pēc aktivitāšu veikšanas? Ko dod ķermeņa sagatavošana? Vairāk prieka fiziskajās aktivitātēs, mazāks traumatisma risks un mazāks “stīvums” nākamajā dienā!

Praktiskajā seminārā sertificēta fizioterapeite Marta Lagzdiņa skaidros rullēšanās ietekmi uz dažādām ķermeņa struktūrām, apskatīs biežāk pieļautās kļūdas un skaidros ieguvumus, ko sniedz pašmasāža izmantojot rulli, praktiski tiks demonstrēts un būs iespēja pašiem apgūt kā pareizi, efektīvi un droši izmantot rulli roku, kāju un rumpja muskulatūras pašmasāžai.

Mērķauditorija: visi interesenti, kuri vēlas apgūt pareizas pašmasāžas pamatprincipus.

Līdzi nepieciešams: ērts apģērbs un pašmasāžas rullis. Interesentiem semināra dienā būs iespēja iegādāties “Avento” fitnesa masāžas rulli par īpašu cenu- 20 eiro!

Kad: 4.aprīlī no plkst. 18:30-20:00.

Kur: SIA “Baltijas Fizioterapija” telpās Valdemāra ielā 100.

Dalības maksa: 15 eiro.

Pieteikties uz semināru https://goo.gl/forms/GWdZ4pVJdiqWoOBS2 vai rakstot uz e-pastu fizio@fizio.lv vai pa telefonu 67381471, 27004006 (BF administrācija) vai zvanot Martai Lagzdiņai 29616403.

Uz tikšanos seminārā!