Bezmaksas aktivitātes visai ģimenei 8.septembrī Kr.Valdemāra 100!

Ar Latvijas Fizioterapeitu asociācijas atbalstu arī 2017. gada 8. septembrī Latvijā notiks aktivitātes par godu Vispasaules Fizioterapijas dienai, kuras atzīmēšana Latvijā tika aizsākta 2009. gadā. Tā ir diena, kad fizioterapeiti var veicināt savas profesijas un darba metožu(masāža, ārstnieciskā vingrošana, teipošanas utt ) atpazīstamību. Šogad Vispasaules Fizioterapijas dienu iecerēts atzīmēt citā veidā kā iepriekšējos gados. Mums visiem kopā ir jāparāda, ka ikviens neatkarīgi no vecuma, sociālās piederības vai finanšu stāvokļa var nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm un tas uzlabo gan fizisko, gan garīgo veselību.

Arī mūsu uzņēmums šīs dienas aktivitātēs piedalās jau kopš 2010.gada.  Šogad galvenais dienas vadmotīvs ir  rīkot dažāda veida aktivitātes visām vecuma grupām, kā, piemēram, nūjošanas nodarbības, aktīvās atpūtas pauzes sēdoša darba darītājiem, aktivitātes izmantojot pagalmā pieejamos objektus, vingrošanas nodarbības senioriem, kā arī bērniem mācīt mūsu bērnības pagalmu spēles.

 

Šogad ikvienam interesentam ‘Baltijas Fizioterapija’ piedāvā piedalīties šādās aktivitātēs:

  • Bezmaksas fizioterapeita konsultācijas. Nedēļā no 4.-8.septembrim, piedāvāsim bezmaksas fizioterapeita konsultācijas. Fizioterapeita konsultācija būs noderīga traumu, akūtu vai hronisku sāpju gadījumos. Fizioterapeits konsultācijas laikā, izmantojot dažādas gan fizioterapijas, gan lietišķās kinezioloģijas tehnikas, palīdzēs izvērtēt vai un kāda masāža nepieciešama, ieteiks piemērotākās fiziskās aktivitātes un sastādīs terapijas plānu. Uz konsultācijām gaidīsim ikvienu – sievietes grūtniecibas vai pēcdzemdību periodā, bērnus, sportiski aktīvus cilvēkus utt. Konsultācijas ilgums – 30min. Pieteikšanās telefoniski(T.27004006) no 22.augusta.
  • 8.septembrī kopīgi dosimies ārā. Savā apkaimē darbosimies pagalmā Zirņu/Vesetas ielu krustojumā.(skatīt karti  zemāk)
    • 10:00 Rīta rosme senioriem.* Kopā ar fizioterapeitu apgūsim noderīgus vingrinājumus, kurus varēs izpildīt gan mājās, gan piemājas pagalmā. Fiziskās aktivitātes uzlabo kopējo veselības stāvokli, mazina nogurumu un uzmundrina. Jo īpaši aicinām uz nodarbību vingrotājus vecumā 55+.
    • 12:00 Jaunās māmiņas kustībā.* Šīs dienas pastaigu kopā ar mazuli aicinām papildināt ar veselīgu izkustēšanos fizioterapeita vadībā. Apgūsim vingrinājumus, kas ir noderīgi sievietēm pēcdzemdību periodā un kurus var izpildīt pastaigu laikā kopā ar mazuli vai mājas apstākļos.  Aicinām ierasties jaunās māmiņas kopā ar saviem mazuļiem ratiņos, jo nodarbība veidota, iekļaujot Momyfit principus.
    • 16:00 Pagalma spēles.* Aicināti sākumskolas vecuma bērni (7-13) un viņu vecāki. Kopā arī mācīsimies mūsu bērnības pagalmu spēles, kas radīja vēlmi ilgāk uzturēties pagalmā un socializēties. Apgūsim šī pagalma iespējas. Vispārējas fiziskas aktivitātes ir svarīgas bērna attīstībā – tās veicina pareizas stājas nostiprināšanos, bērns ir daudz radošāks un mērķtiecīgāks.

*Uz visām nodarbībām aicinām ierasties ērtā apģērbā. Nav nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

Aicinām kopā aktīvi, veselīgi un draudzīgi pavadīt šo dienu. Aktivitātes dalību var ņemt ikviens interesents, neatkarīgi no tā, kurā Rīgas (vai Latvijas) daļā viņš dzīvo. Iepriekšēja pieteikšanās ārā aktivitātēm nav nepieciešama. Ģērbjamies ērti un atbilstoši laikapstākļiem. Visas aktitivtātes vadīs pieredzējuši fizioterapeiti ,kar kuriem nodarbību laikā vai pēc varēs pārrunāt sev interesējošos jautājumus par veselību un fizioterapijas iespējām.

Ar jautājumiem par dienas norisi vērsties uzņēmuma administrācijā klātienē vai telefoniski T.27004006.

Uz tikšanos 8.septembrī!

 

Par citu fizioterapeitu aktivitātēm šajā dienā visā Latvijā informāciju atrodiet  http://fizioterapeitiem.lv/

Vingrošana māmiņām ar bērniem karte fizioterapija