Bezmaksas fizioterapeita konsultācijas un nodarbības 8.septembrī Mārupē!

Ar Latvijas Fizioterapeitu asociācijas atbalstu arī 2017. gada 8. septembrī Latvijā notiks aktivitātes par godu Vispasaules Fizioterapijas dienai, kuras atzīmēšana Latvijā tika aizsākta 2009. gadā. Tā ir diena, kad fizioterapeiti var veicināt savas profesijas un darba metožu(masāža, ārstnieciskā vingrošana, teipošanas utt) atpazīstamību. Šogad Vispasaules Fizioterapijas dienu iecerēts atzīmēt citā veidā ne kā iepriekšējos gados. Mums visiem kopā ir jāparāda, ka ikviens neatkarīgi no vecuma, sociālās piederības vai finanšu stāvokļa var nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm un tas uzlabo gan fizisko, gan garīgo veselību.

Arī mūsu uzņēmums šīs dienas aktivitātēs piedalās jau kopš 2010.gada.  Šogad mūsu fizioterapeiti Mārupē šo dienu realizēs kopā ar KIWI Fitness, kas svinēs savu 6.mēnešu jubileju kopš atvēršanās Mārupes Ledus hallē.  Kā ārstnieciskā vingrošana, ārstnieciskā vai sporta masāža, lietišķā kinezioloģija var palīdzēt tieši  Jums? Ir vēlme izkustēties? 8.septembrī tas viss ir iespējams!

Aicinām ikvienu iesaistīties bezmaksas aktivitātēs, kas norisināsies no plkst 15:00 līdz 19:00:

  • Bezmaksas fizioterapeita konsultācijas. Fizioterapeita konsultācija būs noderīga traumu, akūtu vai hronisku sāpju gadījumos. Fizioterapeits konsultācijas laikā, izmantojot dažādas gan fizioterapijas, gan lietišķās kinezioloģijas tehnikas, palīdzēs izvērtēt vai un kāda masāža nepieciešama, ieteiks piemērotākās fiziskās aktivitātes un sastādīs terapijas plānu. Uz konsultācijām gaidīsim ikvienu – sievietes grūtniecibas vai pēcdzemdību periodā, bērnus, sportiski aktīvus cilvēkus utt. Konsultācijas ilgums – 30min.
  • Iepazīsti trenažieru zāli! Katru apaļu stundu(16:00/17:00/18:00) Kiwi Fitness trenažieru zālē trenera pavadībā iespēja apgūt, kā pareizi lietojami trenažieri un kādiem mērķiem tie domāti. Šajā dienā iegādājams arī zāles apmeklējuma abonaments par draudzīgu cenu.
  • Plkst 16:00-16:45 seminārs ‘Veselībai draudzīga darba vide” 2.stāvā, “Baltijas Fizioterapijas” telpās. Semināru vadīs fizioterapeits. Tajā būs noderīga informācija tiem, kas ikdienu pavada, sēžot pie datora, vai citās ‘’piespiedu’’ darba pozās. Kā savu darba vidi pielāgot veselībai mazāk kaitīgu, kā arī apgūsim atpūtas paužu vingrojumus.
  • Plkst 17:00-18:00 grupu nodarbība “Fizio-Vesela mugura”* Vispārattīstoša vidējas intensitātes ārstnieciskās vingrošanas nodarbība, ar uzsvaru tieši korsetes vingrojumiem. Būs gan spēka, gan stabilitātes vingrojumi. Nodarbība tiks noslēgta ar kārtīgu izstiepšanos. Ārā pie Mārupes Ledus halles, Visiem interesentiem ierašanās ērtā apģērbā un līdzi ņemot savu tūrisma/vingrošanas paklājiņu.
  • Plkst 18:00-19:00 Zumba* Iespēja sertificētu instruktoru vadībā apgūt šo populāro grupu nodarbību. Augstas intensitātes nodarbība, kurā deja apvienota ar spēka un lokanības vingrojumiem. Uzlabo koordināciju.  Ārā pie Mārupes Ledus halles. Ierašanās ērtā apģērbā.

Šajā dienā Mārupes Ledus halles apmeklētājus 1.stāvā informācijas centrā gaidīs gardi un veselīgi našķi!

*Nepiemērotu laikapstākļu gadījumā nodarbības norisināsies telpās.

*Pirms nodarbību apmeklēšanas vēlams izvērtēt savu veselības stāvokli.

Visas aktivitātes pēc iepriekšējas pieteikšanās telefoniski  T.24009595 vai elektroniski fizio@fizio.lv no 22.augusta.

Uz tikšanos 8.septembrī!

Par citu fizioterapeitu aktivitātēm šajā dienā visā Latvijā informāciju atrodiet  http://fizioterapeitiem.lv/

Fizioterapija Mārupē visai ģimenei