Fizioterapeite Elīna Lauva kopā ar Latvijas tenisa izlasi Zviedrijā

No 19. - 27. oktobrim mūsu fizioterapeite Elīna Lauva kopā ar Latvijas tenisa izlasi viesojās Zviedrijas pilsētā Jenčepingā, kur tika aizvadīts Deivisa kausa pirmās grupas Eiropas - Āfrikas zonas turnīrs ar Zviedrijas valsts izlasi. Elīna Lauva devās līdzi kā oficiālā komandas fizioterapeite. Arī turpmāk Elīna Lauva būs Latvijas izlases fizioterapeite, apvienojot jaunos pienākumus ar darbu “Baltijas Fizioterapijā”.
Elīnas pirmie iespaidi kā Latvijas tenisa izlases fizioterapeitei:
 “Tas ir pilnīgi citādāk kā esmu strādājusi līdz šim. Viss ir daudz dinamiskāk, ātrāk ir jāpieņem lēmumi, kas var būt izšķiroši rezultātam. Elīnai ir radušās dažādas idejas, kā organizēt darbu ar izlasi turpmāk, protams, arī pašai jāturpina izglītoties par tenisa niansēm.”
Deivisa kausa rangā Zviedrija pašlaik atrodas 35.vietā, bet Latvija ieņem 42.pozīciju. Abas komandas iepriekš savā starpā nebija tikušās. Diemžēl Latvijas izlase piekāpās Zviedrijai ar rezultātu 2-3 
Video par to, kā klājies Latvijas izlasei Zviedrijā un arī Elīnas Lauvas komentāru par Zviedrijas pieredzi var noskatīties šeit.