Jauns pakalpojums - TRX Suspension Training

SIA „Baltijas Fizioterapija” fizioterapeite Elīna Piterāne februārī bija Barselonā, kur piedalījās starptautiskos fitnesa kursos „TRX Suspension Training”.
Kursi bija organizēti, lai  Eiropā strādājošie treneri apgūtu jauno treniņsistēmu TRX. Pēc sertifikāta iegūšanas, viņa šobrīd ir vienīgā Baltijas valstīs, kura ir oficiāli sertificēta darbam ar jauno treniņsistēmu un būs tiesīga to pasniegt arī citiem treneriem un, protams, piedāvāt mūsu klientiem šo pakalpojumu.
Šīs treniņsistēmas galvenā īpašība un priekšrocība  ir mobilitāte – tās pielietošanai nav nepieciešama stacionāra vide. Pielāgot var praktiski jebkuru vietu – viesnīcas numuriņu, parku vai jūrmalas priedes, tikai jāatrod attiecīga nostiprināšanas pieeja.
Dotais ekipējums sniedz iespēju vienlaicīgi attīstīt lokanību, spēku, izturību, stabilitāti un dziļo muskulatūru(core stability).  ASV šī ir ļoti atzīta trenēšanās metode, kam arī pasaulē ir tūkstošiem piekritēju, turklāt, aptverot teju visu populāciju, jo var tik pielietota gan augsta līmeņa sportistu, gan ikdienas vidusmēra aktīvista vajadzībām. Sākotnēji radīta ASV Jūras flotes militāro aprindu fiziskās sagatavotības nodrošināšanai apstākļos, kad personas dienesta laikā ir nošķirtas no ārpasaules, piemēram, zemūdenē vai tuksnesī.
Sistēma sastāv no: stiprinājuma karabīnes, piekares enkura(suspension),  2 siksnām, 2 rokturiem, 2 pēdu cilpām. Vienkārši lietojama, ar pielāgojamu siksnu garumu, kas dod iespēju atrast simtiem dažādu vingrinājumu.
http://www.fitnessanywhere.com   Oficiālā produkta mājas lapa
http://www.gfitness.lv/  Oficiālais pārstāvis Baltijā
„ All levels, all places, all goals. All core, all the time”