Mūsu kolēģis - fizioterapeits Artūrs Ivuškāns izdod grāmatu "Vingrinājumi Muguras veselībai"

PirmsJāņu rosībā, bez liekas kņadas, bet ar lielu lepnumu kolēģa Artūra Ivuškāna ieguldītais darbs rezultējās taustāmā veidolā – grāmatā “Vingrinājumi Muguras veselībai”.

Tā tapusi apgāds Zvaigzne ABC paspārnē – brīnišķīgs palīglīdzeklis ikvienam, kuram rūp sava veselība un neļaus diskomfortam traucēt aktīvu dzīvesveidu. 

Nopērkama visās lielākajās grāmatnīcās Latvijā, kā arī pavisam nelielā daudzumā mūsu centra administrācijā. Esam lepni un priecājamies par Artūra apņemību, mērķtiecību un nemitīgo attīstību. http://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/apraksts/125952-vingrinajumi_muguras_veselibai.html 

Atzinīgi par grāmatas saturu izteikusies arī vairāki Artūra ilggadējie pacienti un sadarbības partneri.

„Ilgadīgi spēlējot basketbolu profesionālajā līmenī, slodze, kas ir jāiztur ķermenim, ir ļoti liela. Lai veiksmīgi startētu Eiropas klubos sezonā un vasarā godam pārstāvētu Latvijas izlasi, darbs ar sevi turpinās arī ārpus basketbola laukuma fizioterapeita uzraudzībā. Problemātiskā mugura saveda mani kopā ar Artūru, kurš ar savām zināšanām, entuziasmu un neatlaidību, sagatavoja kārtējai sezonai un palīdzēja to saglābāt visas sezonas garumā. Jau vairākus gadus, vingrojot uz paklājiņa kopā ar Artūru, vingrošana ir kļuvusi kā ikdienas nepieciešamība. Šī grāmata ir brīnišķīgs palīglīdzeklis ikvienam, kuram rūp sava veselība, tā neļaus diskomfortam traucēt aktīvo dzīvesveidu. Prieks par Artūra uzņēmību! "
Liene Jansone, Ilggadēja Latvijas nacionālās sieviešu basketbola izlases pamata sastāva spēlētāja, BJBJ ( bērnu un jaunieši sporta skolas) RĪGA/ JUGLA trenere.

 

„Šī grāmata ir tieši tas kas katram mūsdienu trenerim un sporta pedagogam ir nepieciešams. Lielisks palīgs lai attīstītu jaunu ķermeni un pilnveidotu jau nobriedušu ķermeni. Personīgi pats pielietoju šos uzdevumus treniņu procesā gan jauniešiem, gan pieaugušajiem jau ilgu laiku un redzu kā tie nes pozitīvs izmaiņas ķermenī un fiziskajā attīstībā. Iesaku šo grāmatu katram cilvēkam, tāpat kā ābeci skolēniem. Ieguvēji būs visi.”
Jānis Lapsiņš, SK Rīgas "Favorīts" BMX treneris, Rīgas riteņbraukšanas skolas BMX treneris

 

"Fizioterapeitu aprūpē nonācu pēc neirologa ieteikuma. Muguras skriemeļu jostas daļas izmaiņas radīja hroniskas sāpes, kas ierobežoja manas dzīves kvalitāti.Medikamentozā terapija radīja atvieglojumu īslaicīgi. Sāpes un grūtības pārvietoties pastiprinājās! No sākuma doma par speciālu vingrinājumu izpildi manī radīja neticību, tačupēc pusgada nodarbībām jutu pozitīvu efektu - sāpes praktiski izzuda, medikamenti bija nepieciešami arvien retāk! Pēc 4 gadu regulārām nodarbībām varu teikt, ka praktiski esmu aizmirsis pastāvīgo sāpju sajūtu, fiziski jūtos varošs, dzīves kvalitāte ir mainījusies!"
Valdis Urtāns, Stradiņa slimnīcas un Specializētā Medicīnas centra ārsts.

Mūsu kolēģis - fizioterapeits Artūrs Ivuškāns izdod grāmatu "Vingrinājumi Muguras veselībai" Mūsu kolēģis - fizioterapeits Artūrs Ivuškāns izdod grāmatu "Vingrinājumi Muguras veselībai" Mūsu kolēģis - fizioterapeits Artūrs Ivuškāns izdod grāmatu "Vingrinājumi Muguras veselībai" Mūsu kolēģis - fizioterapeits Artūrs Ivuškāns izdod grāmatu "Vingrinājumi Muguras veselībai" Mūsu kolēģis - fizioterapeits Artūrs Ivuškāns izdod grāmatu "Vingrinājumi Muguras veselībai"