Piesakies bezmaksas fizioterapeita konsultācijai Vispasaules Fizioterapijas dienas ietvaros!

Jau 8.gadu arī Latvijā tiks atzīmēta Vispasaules Fizioterapijas diena. Latvijas Fizioterapeitu asociācija sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu organizēs Vispasaules fizioterapijas dienai veltītu  konferenci, savukārt, fizioterapeiti ar dažādam aktivitātēm iesaistīs sabiedrību. Būs pieejamas gan bezmaksas speciālistu konsultācijas, gan izbraukuma lekcijas uzņēmumos par darba vides ergonomiku. Aktivitātes būs pieejamas nedēļā no 5.-10.septembrim. Plašāka informācija www.fizioterapeitiem.lv

SIA”Baltijas Fizioterapija”speciālisti šajā nedēļā piedāvā iespēju ikvienam interesentam pieteikties uz bezmaksas konsultāciju pie fizioterapeita.

  • Konsultācijas pieejamas nedēļā no 5.-10.septembrim.
  • Konsultācijas ilgums – 30 minūtes.
  • Konsultācijas pēc iepriekšēja pieraksta, pa tālruni 27004006. Pieteikties var no 29.augusta.

SIA ”Baltijas Fizioterapija” šajā akcijā iesaistās jau 6.gadu, lai popularizētu fizioterapijas iespējas Latvijas iedzīvotājiem.

Fizioterapeita konsultācija būs noderīga pēc traumatoloģiskām operācijām, hronisku un akūtu muguras sāpju gadījumā, pēc traumām, stāju izvērtēšanai bērniem, ja ikdienā ir lielas fiziskas slodzes vai ilgstošas piespiedu darba pozas utt.

Piesakies bezmaksas fizioterapeita konsultācijai Vispasaules Fizioterapijas dienas ietvaros!