Piesakies! Pareizas skriešanas skola!

Pareizas skriešanas skola ”Vesels skrējis”.

Esam sapratuši, lai arī cik informatīvi bagāta būtu publiskā telpa par skriešanas jautājumiem, cilvēkiem joprojām ir ļoti daudz neatbildētu jautājumu un kļūdainu priekšstatu par skriešanu. Mēs vēlamies to mainīt. 
Skriešanas skola „Vesels skrējis” ir mūsu speciālistu - sporta entuziastu izstrādāta un sagatavota lekciju, āra treniņu un nodarbību programma 10 nedēļu garumā, kuras mērķis ir iedvesmot ikvienu, kas  ir uzsācis vai vēlas  uzsākt skriešanas gaitas. Programma ir izveidota  tā, lai ikvienam  interesentam sniegtu informāciju  par pareizas skriešanas pamatiem un to praktisku  pielietojumu. Uzsvars tiek likts uz vārdu „pareizs”. Šī programma sastāv no 5 lekcijām, 5 skriešanas tehnikas treniņiem ārā un 5 grupu nodarbībām telpās. 
Programma sāksies 2.martā un ilgs līdz 7.maijam. Programmu realizēs  “Baltijas Fizioterapijas” fizioterapeiti – Līga Līdumniece un Oskars Muižnieks. Atsevišķām lekcijām tiks pieaicināti viesi. 
Lekciju plāns: vienas lekcijas ilgums 1,5h - 2h, iekļaujot diskusiju daļu:

  • 5.marts 18:00 –“Kas jāzina, uzsākot skriešanu? Kad nedrīkst skriet?”Ķermeņa pielāgošana un trenēsana skriešanai, slodzes sadalīšana, treniņu plāns un režīms. Traumas, to risks un profilakse. Fizioterapeiti Oskars un Līga.
  • 19.marts 18:00 – “ Apģērbs un ekipējums” Apģērbs+apavi. Ekipējums(pulsumetri, aplikācijas utt.) + Pēdu tests. Fizioterapeite Līga.
  • 2.aprīlis 18:00 – “Uzturs”. Produktu uzturvērtība, sastāvdaļas, ikdienas un sporta uztura atšķirības, ēdienreižu skaits un biežums, ko ēst pims/pēc treniņa. Uzturs, ja skriešana ir kā aktivitāte svara korekcijai. Fizioterapeits Oskars + vieslektors.
  • 16.aprīlis 18:00 – “Pirms sacensību režīms – miegs, uzturs, šķidrums.” Kā uzvesties sacensību trasē - šķidrums, želejas, enerģija, kā nepārdegt, kā uzraudzīt savu veselības stāvokli. Fizioterapeits Oskars.
  • 30.aprīlis 18:00 – “Skriešanas būtība, filosofija, pieredze, iedvesma.”  Fizioterapeite Līga+viesis iedvesmai.

Var pieteikties uz atsevišķi interesējošu lekciju (Eur 17,00) vai arī uz visu ciklu (Eur 60,00).   
Grupu nodarbības(5 āra treniņi+5 grupu nodarbības) perkot komplektā,  maksās  Eur 75,00, bet maksājot par katru nodarbību atsevišķi  - Eur 9,00.  
Pērkot visu komplektu kopā, tā cena ir Eur 135,00.        

 Pieteikšanās notiek elektroniski fizio@fizio.lv vai telefoniski T.27004006.