Sākusies pieteikšanās pareizas skriešanas skolai'Vesels skrējis'! Starts 3.martā!

3.sezona ir klāt!

Pareizas skriešanas skola ‘Vesels skrējis’

Norises vieta - Kr.Valdemāra 100

Pareizas skriešanas skola „Vesels skrējis” jau no 3.marta.

No sezonas uz sezonu cilvēki vēršas pie mums ar līdzīgām sūdzībām saistībā ar skriešanu, kas radušās nezināšanas rezultātā.

Tā kā mūsu kolektīvā strādā ne tikai zinoši speciālisti, bet arī vairāki dažāda garuma distanču skrējēji, nonācām pie secinājuma, ka ir nepieciešama programma, kas palīdzētu skriet PAREIZI un pilnvērtīgi. Un šogad jau 3.reizi martā sāksies mūsu pareizas skriešanas skola.

Visizdevīgāk un efektīvāk, mūsuprāt, ir pieteikties visai programmai, tomēr arī katra aktivitāte atsevišķi ir pieejama apmeklēšanai un būs noderīga.

Mūsu priekšrocības:

 • Speciālistu personīgā pieredze skriešanā (izturības sportos),
 • Personīga pieeja katram dalībniekam un virzīšana uz katra individuāli nosprausto mērķi,
 • Neliela grupa(līdz 15 cilvēkiem),
 • Profesionālas zināšanas medicīnā un skriešanas biomehānikā.

Programma

Lekcijas (Ilgums – 1,5h)

 • Ceturtdiena, 3. marts, plkst 18:00. Kas jāzina uzsākot skriešanu? Kad nedrīkst skriet? Pareiza ķermeņa adaptācija slodzei, slodzes sadalīšana, treniņu plāns un režīms. Traumas, to riski un profilakse. Līga/Oskars.
 • Svarīgi - mainīts datums! Ceturtdiena, 17.marts, 24. marts, plkst 18:00. Apģērbs un ekipējums. Apģērbs+apavi. Ekipējuma dažādība (pulsometri, aplikācijas) + skriešanas tehnikas izvērtējums (jāņem līdzi sporta tērps un savi skriešanas apavi). Līga.
 • Ceturtdiena, 31.marts, plkst 18:00. Uzturs. Produktu uzturvērtība, sastāvdaļas. Būtiskākās izmaiņas ikdienas uzturā, uzsākot treniņus, ēdienreižu skaits un biežums, ko ēst pirms un pēc treniņa. Oskars/Laura.
 • Ceturtdiena, 14.aprīlis, plkst 18:00. Skriešanas būtība, filosofija, iedvesma, pieredze. Līga.
 • Ceturtdiena, 28.aprīlis, plkst 18:00. Pirms sacensību režīms – miegs, uzturs, šķidrums. Kā plānot treniņus pirms sacensībām?Kā uzvesties sacensību trasē? Šķidrums, enerģijas želejas, kā nepārdegt, kā uzraudzīt savu veselības stāvokli. Oskars.

Nodarbības

Āra treniņi - pareizas skriešanas tehnikas apguve un mērķtiecīga kopējā rezultāta – izturības un ātruma – uzlabošana. (ilgums – 1h)

Nodarbības zālē - visaptverošanas, katra nodarbība būs saturiski atšķirīga, ar akcentu uz skrējējiem aktuālajām problēmzonām.(ilgums – 1h)

Nodarbību laika grafiks(Svarīgi-izmaiņas nodarbību secībā!)

 • 7.marts(pirmdiena) plkst 19:00 – nodarība zālē - Stabilitātes nodarbība apakšējo ekstremitāšu traumu profilaksei ( līdzsvara vingrinājumi utt) + muskulatūras tonusa mazināšanas apmācība (līdzi jāņem cieta, gluda dzēriena pudele vai masāžas rullis)
 • 14.marts(pirmdiena plkst 19:00 – nodarbība zālē- Mugurkaula un iegurņa dziļo muskuļu nostiprināšanas pamatprincipi
 • 21.marts (pirmdiena) plkst 19:00 – āra treniņš
 • 4.aprīlis (pirmdiena) plkst 19:00 – āra treniņš
 • 11.aprīlis (pirmdiena) plkst 19:00 – nodarbība zālē- Apakšējo ekstremitāšu spēka uzlabošanas nodarbība ar mērķi uzlabot skriešanas tehniku
 • 18.aprīlis(pirmdiena) plkst 19:00 - āra treniņš
 • 25.aprīlis(pirmdiena) plkst 19:00 - nodarbība zālē - Stiepšanās grupa, ar mērķi iemācīt stiepties pēc skriešanas gan ārā, gan mājās uz paklājiņa
 • 2.maijs(pirmdiena) plkst 19:00 - āra treniņš
 • 9.maijs (pirmdiena) plkst 19:00 - nodarbība zālē - Vispārattīstošu nodarbība, ietverot iepriekšējās nodarbībās apskatītās tēmas
 • 12.maijs(ceturtdiena) plkst 18:00 - āra treniņš

Dalības maksa

Aktivitāte

Pērkot pilnu programmu

Pērkot atsevisķi

Grupu nodarbības

(5 āra+5 zāles treniņi)

75,00*

9,00 par reizi

5 lekcijas

60,00*

17,00 par reizi

1 individuāla nodarbība

(konsultācija,nodarbība vai masāža)**

bezmaksas

19,00 par reizi

Kopā

135,00

194,00

 

Apmaksa veicama vai nu ar pārskaitījumu vai norēķinoties klātienē.

Pieteikšanās elektroniski fizio@fizio.lv 

**Izmantojama līdz 31.05.2016.

Nodarbības var apmeklēt ikviens interesents, izmantojot arī uz citām nodarbībām iegādāto abonementu vai maksājot par atsevišķu reizi.

Lektori

Līga Līdumniece

Sāku skriet, kad citiem tas vēl šķita dīvaini un nevajadzīgi – pirms 13 gadiem, ar kedām kājās izgāju no mājām un noskrēju pirmos 10 km un no tā brīža skrējiens pāris reižu nedēļā ir neatņemama dzīves sastāvdaļa. Esmu noskrējusi vairākus pusmaratonus un pirms 2 gadiem noskrēju savu pirmo maratonu, paskatoties uz skriešanu no citas puses. Mēģinot pārvarēt gan sevi, gan citus, sapratu, ka galvenais ir motivācija. To vēlos sniegt arī jums.

Oskars Muižnieks

Lielāko daļu sava brīvā laika es pavadu sevi pilnveidojot izturības sporta veidos – skriešana,  distanču slēpošana, velosports. Attīstu sevi gan treniņos, gan uzkrājot zināšanas par jaunām treniņu metodēm, pareizu uzturu un citiem nozīmīgiem blakusfaktoriem, lai gūtu labus rezultātus sportā. Zināšanas un pareiza treniņu metodika man ir ļāvusi piedalīties trīs Pasaules čempionātos, trīs dažādos izturības sporta veidos. Kustēties ir lieliski un ar šo sajūtu, savu pieredzi un zināšanām esmu gatavs dalīties ar ikvienu skrietgribētāju.

Laura Indrāne

Fizioterapeite. RSU maģistrantūras studente uzturzinātnē. Brīvajā laikā nodarbojas ar izturības sporta viediem – airēšana, velosports, skriešana, distanču slēpošana.

Sākusies pieteikšanās pareizas skriešanas skolai'Vesels skrējis'! Starts 3.martā! Sākusies pieteikšanās pareizas skriešanas skolai'Vesels skrējis'! Starts 3.martā! Sākusies pieteikšanās pareizas skriešanas skolai'Vesels skrējis'! Starts 3.martā! Sākusies pieteikšanās pareizas skriešanas skolai'Vesels skrējis'! Starts 3.martā! Sākusies pieteikšanās pareizas skriešanas skolai'Vesels skrējis'! Starts 3.martā!