Vasaras semināru cikls Mārupē

Šajā vasarā, mūsu Mārupes filiālē, organizēsim 5 seminārus, par aktuālām tēmām mūsu klientiem.

Seminārus sagatavos un vadīs mūsu centra fizioterapeiti, balstoties gan uz savu darba pieredzi nozarē, gan jaunākajiem pētījumiem.

Vasarā semināri pieejami par draudzīgāku cenu.

Dalības maksa:

  • 1 dalībnieks/ 1 seminārs - eur 10,00
  • 1 dalībnieks/3+ semināri – eur 7,00/seminārs
  • 2 dalībnieki/1 seminārs – eur 14,00

Pieteikšanās https://goo.gl/forms/dEdnesHwMqIz8cUT2 

Semināra ilgums: 1h15min-1h30min

Semināru datumi un tēmas:

Otrdiena, 27.jūnijs, plkst 19:15

"Kā jauniešiem sagatavoties profesionālai sporta slodzei – fiziski un psiholoģiski"

Lektors. Elita Salgrāve, fizioterapeite, centra vadītāja. Pēdējos gados ikdienā strādā ar profesionāliem sportistiem, kā arī ar jauniešiem, kuri ir ceļā uz profesionālo sportu, arvien vairāk apzinoties personības lomu mērķu sasniegšanā.

Saturs. Personības attīstības un sporta psiholoģijas tēma. Kā labāk gatavoties profesionālai karjerai, kā sasniegt augstākos rezultātus, iegūt fizisko un psiholoģisko stabilitāti. Saturiski veidota no fizioterapijas skatījuma – kā organismu sagatavot profesionālai sporta slodzei.

Mērķauditorija. Jaunieši, kurus interesē karjera profesionālajā sportā, viņu vecāki, treneri.

Dalībnieku skaits – līdz 15.

Pieteikšanās https://goo.gl/forms/dEdnesHwMqIz8cUT2

Trešdiena, 12.jūlijs, plkst  19:15

"Stiepšanās – teorijā un praksē" BRĪVU VIETU NAV

Lektors. Fizioterapeite Liene Glāzniece.

Saturs. Stiepšanās vingrojumi ir nozīmīga jebkura treniņa sastāvdaļa. Tie ir nepieciešami visiem- gan biroja darbiniekiem ar pasīvu dzīvesveidu, gan aktīva dzīvesveida piekritējiem un profesionāliem sportistiem. Muskuļi spēj darboties pilnvērtīgi tikai tad, ja ir pareiza proporcija starp muskuļu garumu un spēku.

Seminārā būs iespējams sīkāk un padziļinātāk izprast miofasciālo ķēžu nozīmi cilvēka ķermenī, kas ir pareizas stiepšanās pamatā, kā arī nodarbībā būs iespēja apgūt pareizas stiepšanās paņēmienus, kas palīdzēs atbrīvot muskuļus pēc saspringtas darba dienas vai smaga treniņa.

Dalībnieku skaits – līdz 10

Piezīmes. Daļa semināra būs praktiska. Līdzi jāņem ērts tērps vingrojumu izpildei.

Mērķauditorija. Ikviens interesents.

Pieteikšanās https://goo.gl/forms/dEdnesHwMqIz8cUT2

Otrdiena, 25.jūlijs, plkst 19:15

"Raksturīgākās traumas tenisā"

Lektors. Fizioterapeits Jurģis Eglītis. Vairāku gadu pieredze darbā ar dažāda līmeņa un sagatavotības sportistiem.

Saturs: Katram sporta veidam ir savi raksturīgākie traumu mehānismi un teniss nav izņēmums. Raksturīgākās traumas, to cēloņi, profilakses iespējas un korsetes muskulatūras nozīme tenisā. Kam pievērst uzmanību spēles laukumā, kādus papildus treniņus izvēlēties.

Mērķauditorija: visi kas trenējas tenisā profesionāli vai savam priekam, treneri, vecāki.

Dalībnieku skaits – līdz 15

Pieteikšanās https://goo.gl/forms/dEdnesHwMqIz8cUT2

Trešdiena, 9.augusts, plkst 19:15

"Pēcdzemdību periods sievietes ķermenī"

Lektors. Fizioterapeite Ivita Ornika. Ikdienā strādā ar sievietēm pirms un pēc dzemdību periodā.

Saturs.Bērniņa gaidīšanas laiks ir ļoti skaists periods sievietes dzīvē, taču, bērniņu gaidot un nākot tam pasaulē, sievietes ķermenis tiek pakļauts dažādām pārmaiņām. Uzreiz pēc dzemdībām nevajadzētu mesties atpakaļ darbos, bet gan izbaudīt laiku kopā ar mazuli, tādējādi arī dodot laiku sev un ķermenim atgūties.

Lekcijā tiks apskatītas biežākās pēc dzemdību sūdzības sievietēm. Apskatīsim kā ar fizioterapijas metodēm mēs varam savam ķermenim palīdzēt jau laikus izvairīties un atgūties no tām. (muguras sāpes, dzemdības ar ķeizargriezienu, vēdera baltās līnijas trūce u.c. )

Mērķauditorija: Topošās un jaunās māmiņas

Dalībnieku skaits – līdz 15

Pieteikšanās https://goo.gl/forms/dEdnesHwMqIz8cUT2

Otrdiena, 22.augusts, plkst 19:15

"Biežāk pieļautās kļūdas trenažieru zālē"

Lektors. Fizioterapeits Kristaps Blitsons. Ikdienā, strādājot ar pacientiem, konsultē arī par veselībai draudzīgu trenažieru zāles apmeklējumu,

Saturs.Trenažieru zāle ir populārs veids, kā uzlabojam savu fizisko formu, taču ir ļoti daudz elementu vingrojumu izvēles un izpildes laikā kas var tikt veikti nepareizi. No niecīgām kļūdām, kas vingrojumu padara mazāk efektīvu nenoslogojot mērķa muskuļu grupas, līdz nopietnām kļūdām, kas var novest pie jaunu traumu rašanās.

Seminārā tiks apskatītās biežāk pieļautās kļūdas populārāko vingrojumu izpildē, lai uzlabotu šo vingrojumu efektivitāti un, galvenokārt, pasargātu sevi no traumām vingrojumu laikā. Tiks runāts arī par diagnozēm un sūdzibām pie kurām būtu jāizvērtē trenažieru zāles apmeklējums.

Mērķauditorija: Saturs noderēs gan tiem, kas jau regulēri apmeklē trenazieru zāli – lekcija iegūta informācija, šos apmeklējumus padarīs vēl noderīgākus un veselīgākus, Gan arī tiem, kas tikai plāno atsākt trenažieru zāles apmeklējumus,

Dalībnieku skaits – līdz 15

Pieteikšanās https://goo.gl/forms/dEdnesHwMqIz8cUT2