Komanda

Punktiņš

Baha ziedu terapijas praktiķis – konsultants

Jolanta Tabaka

Skolas 

2013 - 2016.gads – Kosmozofijas institūts Saskarsme - Specialitāte – klasiskā dziedniecība

2014 - 2015.gads – Baha ziedu terapijas skola – Baha ziedu konsultants - praktiķis

1997 - 2001.gads – RPIVA Bakalaurs psiholoģijā

1990 – 1993.gads – Rīgas 5 medicīnas māsu skola

Kursi

2015. gads – Dzīvā (sārmainā)/nedzīvā (skābā) un sudraba ūdens pielietojums ārstēšanas procesā

2014. gads – Dabīgas kosmētikas gatavošana sejas un ķermeņa ādai

2013. gads – Indijas Keralas muguras mašāža

2012. gads – Čampi galvas masāža

2011. gads – Merudanda Čikitsa masāža

Specializācija

Baha ziedu terapijas praktiķis – konsultants. Sertifikāta Nr. 08/2015.

"Kopš sevi atceros - mani interesēja sekojoši jautājumi. Kāpēc daži cilvēki parasti jūtas veseli, bet daži bieži slimo? Kāpēc ir dienas (vai periodi), kad dabiskais stāvoklis ir prieks, labs garastāvoklis, liels enerģijas daudzums un smaidīt ir tik viegli! Bet ir brīži, kad dusmas, bezspēcība un slikts garastāvoklis ir sabiedrotie no kuriem nav iespējams atbrīvoties?

Lai rastu atbildes, es studēju medicīnu un psiholoģiju. Izpratu, ka cilvēks ir „sarežģītas uzbūves bioķīmiskā laboratorija”, kuru ietekmē viss, ko var ieelpot, apēst, izdzert, izkustināt, dzirdēt, redzēt, atcerēties un sajust. Bet galvenais jautājums palika neatbildēts – kāpēc ar vienu un to pašu diagnozi daļa cilvēku izveseļojas un pēc brīža pat neatminās, ka būtu slimojuši, bet citiem cilvēkiem ārstēšanās norit sarežģīti, ar komplikācijām.

Kas tad īsti ir patiesais slimības vai veselības iemesls?  Man radās nojausma par to, ka šis galvenais iemesls kaut kā ir saistīts ar katra cilvēka individuālo pasaules uztveri, ar personiskajām domām gan par veselību, slimību, gan savstarpējām attiecībām.  Tā nu mans izziņas ceļš aizveda mani līdz Baha ziedu terapijai. Kā atklāsmi sev sapratu galveno E. Baha pamatpostulātu: „Ārstē cilvēku, nevis viņa slimību!” Slimība ir kā pēdējais simptoms ilgstoši postoša dzīves uztveres un reakcijas stāvokļa rezultāts.  Pēc būtības slimība ir labdabīga, tā liek apstāties, pievērsties sev, pārskatīt savas vērtības un attieksmi gan cilvēkam pašam pret sevi, gan pret apkārtējiem."