Slinga jeb elastīgo saišu terapija

28.09.2014
Tā ir kompleksa un aktīvas ārstēšanas sistēma, kuru pielieto skeleta- muskuļu sistēmas darbības traucējumu gadījumos. Tā notiek fizioterapeita vadībā, pēc individuāla plāna konkrētam cilvēkam un apvieno aktīvu treniņu un mūsdienīgas rehabilitācijas metodes, kuru mērķis ir panākt pastāvīgu kustību un labu balsta aparāta trenētību.
Slinga terapija palīdz nostiprināt dziļos muskuļus, kas balsta mugurkaulu, uzlabo vielmaiņu mugurkaulam pieguļošajās struktūrās(saites, skriemeļu locītavu skrimšļi, starpskriemeļu diski).
Terapija ietver:
  • konkrēta muskuļa vai muskuļu grupas stiepšanu vai stiprināšanu,
  • mugurkaula, kakla, pleca vai gūžas locītavu, jostas daļas stiepšanu,
  • mugurkaula un lielo locītavu stabilizāciju, atkarībā no slimības vai traumas,
  • mugurkaula un krūšu kurvja kustīguma uzlabošanu,
  • relaksāciju un sāpju mazināšanu.
Slinga terapiju iespējams pielietot pacientiem ar centrālās un perifēras nervu sistēmas bojājumiem, locītavu slimību gadījumos, pēc traumām un operācijām mugurkaulā un ekstremitātēs, bērniem ar stājas problēmām un dažādu BCT(bērnu cerebrālā trieka) formu gadījumos.
 
Šobrīd pakalpojums nav pieejams, taču, izmantojot citas fizioterapijas metodes-TRX, lietišķo kinezioloģiju, ārstniecisko vingrošanu un masāžu, teipošanu - veiksmīgi risinām klientu sūdzības.
 
Cienot mūsu speciālistu laiku un zināšanas, par pēdējā brīdī atteiktu pierakstu (ar "pēdējā brīdī" tiek apzīmēts atteikums, kas veikts pieraksta dienā) tiek piemērota ''atteikuma nauda'' 50% apmērā no pakalpojuma cenas.