TRX trenažieris

28.09.2014

TRX Suspension Trainer piekares treniņsistēma ir viens no jaunākajiem un efektīvākajiem treniņa konceptiem pasaulē. Treniņsistēma attīsta lokanību, spēku, izturību, īpaši stabilitāti un dziļo muskulatūru. Uzlabojas arī locītavu stabilitāte un mobilitāte, stāja, samazinās traumu risks. Treniņa laikā kā "smagums" tiek izmantots sava ķermeņa svars. Veicot pat ļoti vienkāršus vingrinājumus, ir jānotur ķermeņa poza un stabilitāte, kas, savukārt, liek darboties dziļajai muskulatūrai, tādēļ treniņš ir īpaši efektīvs. TRX(Total Resistance eXercise) ir ļoti populārs ASV un visā pasaulē, treniņsistēma tiek pielietota augsta līmeņa sportistu, sporta komandu, armijas treniņam, fizioterapijā, kā arī grupu nodarbībās un personāltreniņos fitnesa klubos. Sākotnēji tā tika radīta ASV Jūras flotes karavīru fiziskās sagatavotības nodrošināšanai, kad persona dienesta laikā ir nošķirta no ārpasaules, piemēram, zemūdens kuģī vai tuksnesī.

Šobrīd šo metodi plaši izmanto arī rehabilitācijā, jo izmantošanas iespējas ir plašas, kas lieliski papildina klasiskās ārstniecikās vingrošanas metodes.

Mūsu fizioterapijas centrā ir iespēja pieteikties uz individuālu TRX nodarbību, kā arī TRX var tikt izmantots kā papildinājums ārstnieciskās vingrošanas nodarbībā.

Mūsu centra fizioterapeite Elīna Lauva bija viena no pirmajām Latvijā, kas 2010. gadā Spānijā apguva šo treniņsistēmu. Elīna arī ir apmācījusi visus mūsu centra fizioterapeitus darbam ar TRX. 

Sistēma sastāv no: stiprinājuma karabīnes, piekares enkura(suspension),  2 siksnām, 2 rokturiem, 2 pēdu cilpām. Vienkārši lietojama, ar pielāgojamu siksnu garumu, kas dod iespēju atrast simtiem dažādu vingrinājumu.
http://www.trxtraining.lv  Oficiālā produkta mājas lapa
http://www.gfitness.lv/  Oficiālais pārstāvis Baltijā
„All levels, all places, all goals. All core, all the time”

Cienot mūsu speciālistu laiku un zināšanas, par pēdējā brīdī atteiktu pierakstu (ar "pēdējā brīdī" tiek apzīmēts atteikums, kas veikts pieraksta dienā) tiek piemērota ''atteikuma nauda'' 50% apmērā no pakalpojuma cenas. Lūgums plānot savu pierakstu atbildīgi!